Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit tanuljak tovább?

Szerintetek mit tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve, ugyanis mindjárt itt a 8.ik és igazábol vannak tervek a fejemben , de nagyon bizonytalan vagyok. Szóval az lenne a kérdésem hogy szerintetek mi lenne nekem való , ami tetszene. Fogtechnikus az ami most tervbe van , de nem hallottam róla olyan jókat , szóval ha valaki tud ezzel a szakmával kapcsolatba tapasztalatot esetleg "ismeretséget" annak is nagyon szívesen fogadom a válaszát :) na de : -kedvenc tantárgyam a biológia de kivagyok békülve a kémiával is , mondjuk nem nagyon érdekel a mostani anyag de mind1. A matek is most egész jól megy , de nem érzem magaménak. Nyelvtan kilőve, utálom , vele együtt a föcit is. IMÁDOK videózni , bár egyenlőre még nem teszem ki a világhálóra ráérek még vele úgy érzem. Vele együtt a kutya és a gördeszkázás imádatom az egeket súrolja, szeretek fogalmazni, beszélni. nagyon világra vágyó ember vagyok aki mindent megakar ismerni.Az iskola helye nem gond, de a legjobban Pestnek örülnék , nagyon húz magához az a város úgy érzem és vannak ott rokonok szóval nem lenne probléma. Remélem tudtok segíteni mert nagy szükségem lenne rá. :) Köszi :))))

2017. márc. 23. 18:06
 1/1 anonim válasza:
Szrtm nézz gimnázuimok után, olyan tagozatra jelentezz ami érdekel pl.: kémia, biológia...
2017. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!