Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom mit tegyek szerintetek?

Nem tudom mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni és nagyon félek különösen a szóbelitől mert lámpa lázas vagyok eléggé.. Leginkább az angoltól félek mert köcsög az angol tanárom mindig csak piszkál és mindig azzal jön hogy én miért nem tudok úgy angolul mint a többiek és mindig csak azokhoz hasonlít akik jók angolból... És ennél a banyánál kell szóbeliznem és eléggé beparáztam mert egyszerűen megse fogok tudni szólalni nem tudom mit tegyek minden más tantárgyból meglesz az érettségi kivéve angolból nem tudom mit tegyek bárcsak ne lenne angol... Rohadtul elegem van már ebből az érettségiből és tuti hogy nem fog átengedni ez a banya mert hogy nem vagyok olyan mint az osztálytársaim..
2017. márc. 26. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, szóbelin minden tanár rendesebb, mint évközben voltak. Esetleg rákérdezhetsz, hogy segít-e neked a szóbelire gyakorlásban, hogy legalább az elkötelezettséget meglássa. Genyózni élesben majd nem hinném, hogy fog veled, mert ott lesz az összss többi tanár és a vizsgabizottság elnöke is, akit más suliból delegálnak, szóval csak nyugi. :)
2017. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, én is paráztam az érettségitől és én is voltam hasonló helyzetben mint te. Azt tanácsolom,hogy ne izgulj,mert ha nem csak néma csöndbe ülsz,hanem megpróbálsz válaszolni a kérdésekre még ha nem is jól,akkor is átlökdösnek. A tanároknak az a céluk,hogy a lehető legtöbb embernek meglegyen az érettségije, ezért ha már 5-6 mondatod mondasz akkpr megvan, nyugi. Mennyire nem megy jól az angol ? hányas tanuló vagy? Ha nem megy túl jól,akkor csak magolj be minden tételhez pár mondatot és ha azt elmondod,akkor már jó vagy. Még egy jó tanács... a mimika és a gesztusok is sokat számítanak... ha azt látják rajtad,hogy összehúzod magad, dadogsz,akkor gyaníthatják ,hogy fogalmad sincs az anyaggal kapcsolatban ..de ha magabiztos a kiállássod és nem tudsz semmit mégis azt sugallod hogy igen itt van tudás és önbizalom. Sok szerencsét kívánok neked az érettségihez , remélem valamelyest tudtam segíteni. Ha túl vagy rajta és meglett szívesen elolvasnám a tapasztalataidat :)
2017. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kedves tőletek :) hát nem vagyok belőle nagyon jó xD épp hogy a kettes megvan :(
2017. márc. 26. 18:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!