Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bérügyintéző+TB ügyintéző...

Bérügyintéző+TB ügyintéző tanfolyamot érdemes elvégezni? Efebről vélemények?

Figyelt kérdés

Igazából ilyen területen szeretnék elhelyezkedni és találtam egy képzést , ami eléggé elnyerte a tetszésemet. Itt a link:

[link]


Mit gondoltok erről?


2017. márc. 29. 18:56
 1/1 anonim válasza:

Nagyon nem ajánlom az efebet. Én most a képzés végén és közben is eléggé megszívtam velük. A tanárok és a tananyagok is szinten aluliak. Bár én Pénzügy és számviteli ügyintézőnek tanulok ott, nem tudom a te képzésed milyen lenne, de mi szinte semmilyen használható dolgot nem tanultunk és kaptunk ott.

Amikor panaszt tettünk a tanárunkra, hogy már két hónapja nem haladunk semmit és hamarosan modulzáró vizsgát írunk, hiába írt tízen akárhány ember nekik, mindet meghazudtolták és tojtak a fejünkre. Most meg vége a képzésnek és nem engednek vizsgázni, mert szerintük amit megcsináltam modulzáró, az nem lett megcsinálva, holott még számlám is van róla stb. Szóval nem engednek szakmai vizsgát tenni és közölték hogy csak úgy mehetnék, ha befizetek a következő tanfolyamra és azt is kijárom. Az nekem plusz egy év és mínusz 140 ezer.

Csak ahhoz értenek hogy hogyan húzzák le az embert a semmiért.

2017. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!