Nem tudtam elmenni zh-ra egeszsegugyi okokbol, hol kell bemutatnom az igazolast egyetemen?

Figyelt kérdés
Elso eves vagyok, ez volt az elso hianyzasom :s
2017. márc. 31. 07:18
 1/9 anonim válasza:
Hát gondolom menj be vele a tanarhoz aki vizsgaztatott volna.
2017. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. márc. 31. 07:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell bemutatnod, majd mész pótlásra.
2017. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy kerik az igazolast, nalunk ugy van hogy 3x hianyozhatsz szeminariumrol/gyakorlatrol, 3-nal tobbszor meg nem, semmilyen indokkal. Zh-rol hianyozni gazos, legkozelebb irj egy e-mailt a tanarnak meg a Zh elott, hogy egeszsegugyi okokbol nem tudsz menni, erdeklodnel, hogy mikor tudod potolni. Igazibol en a helyedben igy is irnek, csak mult idobe raknam hogy "nem tudtam".
2017. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sehol, egyetemen ezzel már nem foglalkoznak, csak ha valami tényleg súlyos dolog miatt volt a hiányzás.

Amúgy erre (is) van a pótzh, amiből 1et muszáj meghirdetni minden alkalommal.

2017. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenképp meg kell mutatni, mert aki nem vesz részt az első zh-n, az igazolás nélkül nem írhat pót zh-t sem. A saját tanárodnak, vagy pedig a tanszéken kell leadni, ezt le szokták írni a tájékoztatókban.
2017. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van amikor tényleg kérnek orvosi igazolást, ha nem szólsz előre hogy nem mész, különben nem mehetsz pótra. Írj a tanárnak aki tartja az órát, hogy neki kell-e bevinned mert van amikor a tárgyfelelősnek vagy tanszéki titkárságnak kell leadni, másnál meg elég a pótZHn bemutatni. Nálunk egyetemen belül is össze-vissza van, ki tudja nálatok éppen mi a szabály.
2017. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huha, koszonom szepen mindenkinek a valaszt :) !
2017. márc. 31. 23:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki a pótzh-ra (csak egy időpont) sem tud elmenni, nincs megoldás, bukta?
2023. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!