Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanfolyamot érdemes...

Milyen tanfolyamot érdemes elvégezni grafikus tanfolyam mellé?

Figyelt kérdés

például gondolok itt a webfejlesztésre vagy 3d tanfolyam vagy esetleg java programfejlesztő? mindre nincs pénzem

Leginkább az érdekelne amivel találok munkát


2017. ápr. 2. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
grafikussal nem találsz?
2017. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát konkrétan mindig van valami plusz amihez még nem értek html kódolás css6 meg hasonló illetve 3dsmax corel draw ilyesmik

hozzáteszem nekem egyenlőre elég lenne a minimálbér tehát nincsenek irreális elvárásaim

2017. ápr. 3. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja értem. Hát nyilván programozóit megérné elvágezni, csak az a baj vele, hogy ott nem az számít, hogy elvégeztél egy sulit, hanem hogy mit tudsz. Tehát 2 éves az OKJ, de ha csak elvégezted és annyi, akkor nem sokra mész vele, csak ha érdekel ez az egész, és még szabadidődben is ezt csinálod és fejleszted magad.

A webfejlesztés is jó szerintem, jó ha egy grafikus tud honlapokat csinálni.


Egyébként a grafikust hol végezted el?

2017. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

ez szertinted elég vagy mit kéne még?

amúgy itt végzem OKJ san . Szabadidőmben (mint most) tutorialokat nézek.

2017. ápr. 3. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!