Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 39 évesen van még esélyem...

39 évesen van még esélyem egyetemre menni úgy, hogy ne nézzenek ki onnan a fiatalok?

Figyelt kérdés
Biztos hülyének néznének a barátaim ha most kezdenék neki,de most,hogy jól élek nincsenek anyagi gondjaim volna rá időm és kedvem is. Most szívesen tanulnék . Nem tudom hogy kezdhetnék neki mik a feltételei és vajon nem néznének e ki. Akiknek van véleménye kérem segítsen.
2017. ápr. 5. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok és járok. Nem néznek hülyének :D sőt, fiatalnak számítok levelezőn :)


Édesapám 55 évesen is járt.


Tanulni mióta ciki??? :o

2017. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden infó felvi.hu -n :)
2017. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor egy 50 feletti férfi kért tőlem útbaigazítást a fősulin. Nincs abba semmi, énis tanulni vagyok ott, ő is. Nem nézte ki magának senki.
2017. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj és csináld, ha szeretnéd. Rendszeresen találkoztam idősebekkel jómagam is. A legextrémebbet egy oktatóm mesélte. Járt hozzá egyszer egy 60-70 év közötti idős hölgy. Amikor ő volt fiatal, akkor a háború és annak következményei miatt nem volt lehetősége tanulni. Idős korára lett lehetősége, hát ment és csinálta. Az én szememben mindig plusz tiszteletet kapnak ezek az emberek. Szerintem motiváló azt látni, amikor egy dolgozó, családos ember tanul.
2017. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!