Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne biosz faktot felvenni?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy szeretem a biológiát, de szerintem csak a tanárom miatt nem. Általánosban szerettem.

Az állatokat szeretem, de még nem tudom, hogy mi legyek.

Remélhetőleg nem a mostani tanár tarja majd a faktot, de ha igen, attól még magamtól tudom tanulni könyvből nem?

Ő most semmit nem tanít, tényleg semmit.


És biosz sok helyre kell, de orvos nem akarok lenni.

Jobb ötletem nincs.


2010. máj. 12. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Énis most vettem fel a biosz faktot, de én kémiával. Azt hiszem állatorvosira megyek, de lehet h orvosira is jelentkezem. Harmadiknak meg a gyógypedagógia érdekel.

Amugy meg ha nem is a bioszt szereted, csak úgy mondom,h a matek-fizika mellett ebből is baromi jól meg lehet élni. Pl. környezetmérnöknek matek-biosz is lehet. Aztán ugye gyógyszerésznek is jó azt hiszem, vagy kertészmérnöknek, de ebben nem vagyok bizti. És számtalan karra jó, még pszihológiára is. Szerintem te is vedd fel, veszíteni nem lehet vele :) Hajrá, sok sikert mindenhez :)

2010. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és könyvből is megtanulhatod, persze. De a fakton általában minden tanár jobban tanít. Ott vannak az érdeklődők és nem kell szórakoznia azokkal akik nem bioszosok. Meg lehet különtanárhoz is járni, bár az nem olyan olcsó...
2010. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valószínűleg mégse veszem fel, mert ugyanaz a tanár tartja mint most.

És utálom azt a tanárt. A fizika jobban megy, meg a matek is, de a fizikát nem szeretem.

Akkor mi legyen?

2010. máj. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!