Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van erre bármiféle lehetőségem?

Van erre bármiféle lehetőségem?

Figyelt kérdés

Érdekel az egészségügy de sajnos nem úgy alakult eddig az életem. Egy érettségim van csak sajnos nem tudtam arra a szakra menni amit szerettem volna. Viszont így vagy úgy, de szeretnék elsajátítani alapvető dolgokat, mint például a szabályos újraélesztés, sebek, sérülések ellátása és ehhez hasonló hasznos dolgok. Vagy például olyanokat, hogy mi a szakszerű teendő ha valakinek magas/alacsony a vérnyomása, eszméletét veszti és hasonlók. Nem orvos akarok lenni, csak egy ember aki tud segíteni ha baj van, legalább addig amíg nem jön az orvos.

Létezik valamilyen tanfolyam erre? Ha igen, hol lehet érdeklődni? Egy kis városban élek de még nem hallottam a környéken ilyenről sajnos. Miskolc környékén élek.


2017. ápr. 6. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Miskolcon kérdezd meg a Ferenczi Szakközépsuliban
2017. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jogosítványhoz szoktak ilyen egészségügyi tanfolyamot hirdetni, és azt nem tudom sajnos, hogy jogsi nélkül lehet-e... de végül is külön kellett erre fizetni, úgyhogy talán.
2017. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!