Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nektek hány szakmátok van?...

Nektek hány szakmátok van? Tanultok még, van amit még el szeretnétek érni? Azonos szakmacsoportú szakképzettségeben tanultok szívesen, vagy más féle szakirányban is?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért tettem fel, mert egy "gyötrelmes" körforgást élek át jelenleg, sürgetem az időt, nem haladok egyről a kettőre, és amit tanulok kezd nem annyira érdekelni, mer eléggé elvont tud lenni, továbbá szerezni szeretnék egy rendes megbecsülhető munkás szakképzést (igazi szakmával kétkezű dolgos munkával)Illetve szeretnék valamilyen járművezető is lenni és utasokat szállítani, mert az is érdekel. Nektek volt/van hasonló tervetek a jövőtökkel kapcsolatban, hogy többféle szakmában is jártasok legyetek? Vagy beéritek egy szakmával, de abban folyamatosan képezitek magatokat?

#döntés #szakirány #jövőkép #Több szakma tanulása
2017. ápr. 8. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Két, egymástól teljesen különböző szakmám van. Jelenleg abban dolgozom, amit másodszorra szereztem meg.
2017. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyra becsülöm a szorgalmadat és elhatározásodat.


Középiskolában teljesen reál vonalon indultam el, aztán jött töri-magyar diploma, amivel irodavezető majd cégvezető lettem teljesen véletlenül, most programozást tanulok, és csak most, sok-sok évvel a munkaerőpiacra lépésem után érzem úgy, hogy kezdem megtalálni magamat, és tényleg arrafelé haladok, ahol a helyem van.


Amíg az előző munkahelyemen dolgoztam, folyamatosan képeztem magam, akkor is, amikor már nem szerettem azt a fajta munkát. Ez becsületbeli kérdés. Amíg ott vagyok, amíg elvállaltam, hogy csinálom, addig jónak kell lennem benne akkor is, ha utálom.

2017. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!