Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4-es átlaggal felvesznek...

4-es átlaggal felvesznek rendeszetre?

Figyelt kérdés
Kaposvári Eötvösbe szeretnék jelentkezni rendészet szakra. Most vagyok hetedikes és az évvégi bizonyítványom kb 4-es átlagú lesz. A 8-as félévit megpróbálom jobbra. Melyik tantárgyakat nézik jobban?

2017. ápr. 9. 09:30
 1/3 anonim válasza:

Szia! Nem ismerem a sulit egyáltalán, de én is rendészetibe szeretnék továbbtanulni. Abban a suliban amit én néztem 4.6-os átlag kell ha túljelentkezés van, viszont ha nincs elég a 3.5-ös is plusz jól kell teljesíteni a fizikai és a pszihológiai felvételin. Hallottam már olyan rendészetiről is ahova 3-as átlaggal felvesznek. Nem tudom milyen kemény a suli, de a 4-es átlag egyáltalán nem rossz szerintem, főleg ha a 8. félévi még jobb lesz. A főbb tantárgyak amúgy a magyar, matematika, idegennyelv, valamint gondolom én a tesi.

Sok sikert !

2017. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia szerintem igen . Speciel én a Tokaji Ferenc Gimnáziumba jelentkeztem idén 4es átlagom lett a fizikain elég jól szerepeltem és az elbeszélgetés max pont lett , hát a felvételit elszúrtam. Viszont 34embert vesznek fel én 41 vagyok szóval 99% hogy felvesznek.Egyébként a Tokajiba a nyelvtant az irodalmat , matekot, idegen nyelvet , törit nézték :) Egyébként kezdj el készülni a fizikaira ha lesz.Sok sikert :D
2017. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felvettek? Ha igen hogy tetszik?
2020. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!