Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A táncművészetire tényleg...

A táncművészetire tényleg csak profikat vesznek fel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tánctanár szeretnék lenni, de nem vagyok porfi. Sok táncot tudok táncolni (alaplépések) de ez nem elég. (Elvileg.) Hallottam már olyat is, hogy kell valamennyi balett tudással is rendelkezni. (A férfiaknak is?)

2017. ápr. 9. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit írnak a felvételi követelményeiknél?
2017. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(Én idén felvételizem)

A balett mindenképp kell, bármire akarsz is menni. Egy olyan formanyelvet tanít, amit mindenhol a világon értenek, le tudnak követni, így egy tánctanárnak pláne nagyon fontos.

A tánctanár ha jól emlékszem mesterszak, szóval előtte el kell végezned egy táncművész vagy táncos és próbavezető vagy koreográfus alapszakot.

2017. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!