Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan turizmus-vendéglátás...

Van olyan turizmus-vendéglátással foglalkozó egyetem Budapesten, vagy a környékén, amin államilag támogatott a szak?

Figyelt kérdés

Valójában nem teljesen értem a rendszert.

A turizmushoz 420 a ponthatár. Ha ezt elérem, mehetek államilag támogatott szakra. Ha nem érem el, akkor is mehetek arra a szakra, de önköltségesen. Így van?



2017. ápr. 20. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, így van. Ha 420 vagy több pontod van nem kell fizetni, ha kevesebb, de önköltségest is megjelölsz, átlagban olyan 250.000/félév a tandíj. Azt, hogy melyik egyetem indított ilyen képzést 2017 szeptemberében, itt találod, idén sem fog változni valószínűleg.:

[link]

2017. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Corvinuson a 420 kevés lesz allamishoz, ott valószínűleg többet kell elérjél az államishoz, ha oda jelentkezel, mivel keveset vehetnek fel. De a BGE-n elég a 420 mert, sok személyt vehetnek fel. A képzés nagyon jó a BGE-n is.
2017. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!