Milyen szakmát tanuljak?

Figyelt kérdés

Már lassan elkéne döntenem milyen szakmát tanulja de nem tudom mik a lehetőségek és mennyire éri meg azt tanulni.

Annyit tudok hogy nem szeretnék irodákban üldögélni, én sportos alkat vagyok és nem birok sokáig egyhelyben ülni.

Imádom az állatokat legyen az bármilyen állat bármit megcsinálok velük.Szeretek kézműveskedni, de annyira nem vagyok kreatív a kézműveskedésbende néha vannak nagyon jó ötleteim. Szeretek rajzolni és egyre szebb rajzokat tudok készíteni.

Egyenlőre ennyi jutott eszembe magamról.Remélem így tudtok pár jó ötletet adni.


2017. ápr. 25. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Gázszerelő? Van aki egész meggazdagodott mostanában ;)


Amúgy fura kérdés, ha te nem tudod magadról akkor mi honnan tudnánk 3 mondat után? Egész életedben azt akarod csinálni amit valami ide beírt nulla gondolkodás után, nulla ismeretség után?


Vagy nem tudod, hogy milyen szakmák vannak?


[link]

2017. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a gázszerelőt xd.

Hát igen az a baj hogy nem tudom mit válasszak ami érdemes is én tudom mit szeretnék csak nem éri meg azt tanulni mert nem lesz belőlem senki csak egy csóró.

2017. ápr. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!