Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME biomérnök Bsc-n melyik...

BME biomérnök Bsc-n melyik szakirányt érdemes választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szakirány választás előtt állok. 4 lehetőség van: élelmiszer-minősítő, környezet, alkalmazott biotechnológia és egészségvédelem. Eddig leginkább az egészségvédelem felé hajlottam, mert mindig is inkább a biológiás tárgyak vonzottak, viszont egyik ismerősöm, aki itt végzett azt mondta kevés munkalehetőség van. Ez igaz? Illetve ha van is, pontosan hol lehetne vele elhelyezkedni? A 4 közül melyiket ajánlanátok leginkább (fizetés, elhelyezkedés szempontjából)?



2017. ápr. 29. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

En is az egeszsegvedelem fele hajlanek, bar hogy pontosan hol tudsz vele elhelyezkedni azt nem tudom. Lehetseges, hogy gyogyszereszekkel dolgoznal egyutt?!

Szerintem ha a penzre hajtasz es az elhelyezkedesre, akkor mindenkepp a biotechnologiat. Manapsag ez a resz egyre jobban fejlodik, s szerintem a jovoben meginkabb kapkodnak majd az ilyen vegzettsegu emberek utan. Plusz az alkalmazott biotechnologia is sok mindent takar, szoval szerintem rengeteg iranyba elmehetsz vele. A kornyezetinek is lehet valami ertelme (valoszinuleg kevesebb mint a technek), viszont en elelmiszerisre biztosan nem mennek.

2017. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!