Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes átmenni az utolsó két...

Érdemes átmenni az utolsó két évre másik iskolába?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok és sajnos nem elég jó iskolába járok. Kevés a jó tanár, és átlagnál alacsonyabb az oktatási színvonal. Sok olyan diákot felvesznek, akik rossz tanulmányi átlaggal rendelkeznek, és tényleg mindenkit felvesznek, mert nagyon kevesek vagyunk. Nincsenek különböző speciális évfolyamok, tehát pl. humán, nyelvi, természettudományi évfolyam. Sokan mondták, hogy menjek át egy másik iskolába, már a szüleim is fontolgatják.Nekem mondjuk elég nehéz, mert első óta (alsót kell ezalatt érteni)odajárok, és az osztályomat is többé-kevésbé szeretem. A tanárok meg tuti kiakadnának, mert jó tanuló vagyok stb... De komolyan akarom venni a tanulást, s sokan mondják, hogy ott nem kapom meg. És tényleg nincs azon a szinten. Emiatt szomorú vagyok, mert már tíz éve járok oda, de mégis a tanulás van előttem, és nem a közösség. Biztos sokakat is megbántanék. Szóval, nagy a dilemma. Sok mindent megéltem már ezzel az iskolával, de valahogy nem bírok elmenni azon tény mellett, hogy rossz, és sajnos, valószínűleg be is fog zárni a közeljövőben, ha ez így megy tovább.

2017. ápr. 29. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, az aztán végképp ne legyen szempont, hogy kit bántasz meg, pláne a tanárokat. Te a saját életedért vagy felelős. Mindenki más életéért mindenki más.
2017. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!