Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Keszthely vagy Mosonmagyaróvár?

Keszthely vagy Mosonmagyaróvár?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek mezőgazdasági fősulira. Zala megyében lakok, két sulin gondolkodom, az egyik Keszthelyen, a másik Mosonmagyaróváron van. Szerintetek hova kéne mennem? Szempontok kellenének akár a városok, akár az oktatás színvonalát illetően.
2010. máj. 15. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
állítólag a keszthelyi sokkal jobb :)
2010. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki állította? Miért jobb?
2010. máj. 23. 23:31
 3/5 anonim válasza:
100%

Movár pocsék,én pár km-re lakom...

Keszthely sokkal jobb választás szerintem.

2010. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem tanulnak Mosonmagyaróváron ismerőseim.

A képzés nem valami nehéz, azt mondják elég könnyen elvégezhető.

Az iskolának vannak szép,viszonylag új részei is,de sajnos a másik véglet jellemzőbb.

Mosonmagyaróvárról pedig csak annyit,hogy ahol az egyetem van az elég jó környék viszont a többi része,borzalmas,undorító,lepukkant és még sorolhatnám.

Keszthellyel kapcsolatban csak annyit tudok mondani,hogy ott a környezet szép és nem utolsó szempont hogy ott van a Balaton.Viszont sokkal drágább!

Sok sikert!


Egy győri NYME hallgató

2010. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó te hülye vagy:D Mosonmagyaróvár minden csak nem lepukkadt. Tudod, ez Nyugat-Magyarország. Ha még nincs is olyan fejlett környék, mint Ausztria, de közel áll hozzá.
2014. júl. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!