Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 35 km távon lehet valaki...

35 km távon lehet valaki kollégista?

Figyelt kérdés
Az iskola ahova megyek egy nagyvárosba van,35 km-re az én lakhelyemtől.De reggel a bejárás is nehézkes lenne,az út háromnegyed óra,a buszmegállótól a suli egy óra séta minimum.Edzés előtt nem tudnák hazamenni,mert olyan sűrűn nem jár busz.Aztán edzés után hazaesnék nyolckor,és még nem tanultam semmit.Lehetek így koleszos?Sokkal könnyebb lenne,az iskolának van is,ha jól tudom.

2017. máj. 7. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz, de 35 km-re laksz győrtől és ilyen nehézkes haza jutni? Én 50-re laktam és bejárós voltam.
2017. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sok buszjárat van,plusz az edzéseim is Győrbe vannak,így elég későn érnék haza.
2017. máj. 7. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért van a kollégium
2017. máj. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!