Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A töri, matek, magyar tantárgy...

A töri, matek, magyar tantárgyakat nagyon szeretem milyen szakokra tudnék jelentkezni középiskolába?

Figyelt kérdés
Most 7.-es vagyok de már gondolkozok hogy hova tovább. Eddig kitűnő voltam mindig most is az leszek évvégén. És szeretnék egy olyan szakot találni amiből majd lesz egy jó munkám ami jól fizet és én is szeretem.Szeretem a matekot,törit és a magyart.Ilyeneken gondolkoztam h jogász,mérnök,közgazdász. Köszönöm előre is :)

2017. máj. 9. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Közpiskolában még nem kell szakokat választani, az az egyetem :) Ha ilyesmikben gondolkodsz, szerintem sima gimibe menj, és majd ráérsz dönteni. Vannak matekos vagy infó tagozatos középsulik, meg közgazdasági középsulik, de ha nem vagy biztos benne, hogy azzal foglalkoznál, szerintem jobban megéri ezeket sima gimiben tanulni. Jogász, mérnök úgyis csak egyetemmel lehetsz.
2017. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!