Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a pszichológia angol...

Antal15 kérdése:

Milyen a pszichológia angol nyelven a Pécsi Tudomány Egyetemen?

Figyelt kérdés
Aki a PTE-be jár megtudná nekem mondani mennyire nehéz a szak? Mennyire nehéz hozzá szokni hogy minden angolul van?

2017. máj. 13. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudományegyetemet egybe írjuk ;)


Nem vészes, egy B2-es szintről indulva végig lehet csinálni.

2017. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te erre a szakra jársz? :)
2017. máj. 16. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak a karra, de vannak ismerőseim, akik a szakra.
2017. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha nem túl nagy kérés esetleg megtudnád kérdezni őket, hogy ők hogy élték ezt az egészet meg? Sok volt a külföldi? Ha igen, melyik orszáfokból jöttek?

Megköszönöm ha megtudod válaszolni a kérdéseimet! :)

2017. máj. 17. 07:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én most leszek harmadéves az angol nyelvin. Szerintem sokat számít, hogy előtte milyen sokat használtad az angol nyelvet, általában akik gimnáziumból jönnek erre a szakra, elég nagy előnyben vannak a szakközepesekhez képest (én is szakközépből jöttem). Az első pár hét furcsa volt, lassan állt rá az agyam az angolul való gondolkodásra, de szerencsére nem volt így se nehéz.

A mi csoportunkban fele arányban vagyunk magyarok és külföldiek. Bárhonnan jöhetnek diákok külföldről, elég barátságosak, kijavítanak, ha nyelvbotlásod van, viszont elég hamar ráállsz az angolra, szóval könnyen megértitek egymást.

A tanárok is nagyon kedvesek és segítőkészek, ha esetleg nem értettél valamit, óra után vagy fogadóidőben nyugodtan kérdezhetsz és elmagyarázzák neked.

2017. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Majd hétfőn kiderül, milyen is az angol pszicho :D Kellemes biológia alapismeretekkel reggel 8kor :D

2017. szept. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!