Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű matek, töri és...

Emelt szintű matek, töri és felsőfokú angol érettségi. Hogyan?

Figyelt kérdés
Zalaegerszegen élek és tanulok egy gyenge suliban, ahol nem kapom meg a megfelelő oktatást. Otthon kellene megoldanom a felkészülést.Még 3 év áll rendelkezésemre. Erre szeretnék tanácsokat kapni. Töri érettségivel elboldogulok, azt csak el kell olvasnom, és sikerül. De a matematikával, angollal nem ilyen egyszerű.. Ti hogyan készültetek fel rá? Zalaegerszegen lehet-e jelentkezni felkészítésre? Tanárokat javasolnátok? Esetleg online? Sok kérdésem lenne még.. kérlek titeket írjatok le mindent, amivel előbbre tudnék jutni. Köszönöm

2017. máj. 14. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mihez kell 3 emelt egyszerre?
2017. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az emelt angolomhoz külön tanárhoz jártam, aki kifejezetten arra készített fel. Igazából főleg az eddigi érettségi feladatokat oldottam meg, és amiket hibákat elkövettem azt jobban átbeszéltük, átvettük hozzá a nyelvtant. A szóbelihez pedig megvettem egy ilyen témakörös könyvet, azt hiszem 1000 questions 1000 answers volt a címe, és azt olvasgattam át... :)

A bátyám is külön tanárral készült fel a matek emeltjére. Ott nem tudom mit csináltak, de kellett neki a tanár hozzá, különösen a szóbelihez a felkészítéshez.

Egyébként az oktatas.hu-n megtalálod a vizsgakövetelményeket és a vizsgák leírását: [link]

ez alapján el tudod dönteni, hogy szükséges lenne-e a felkészüléshez egy külön tanárra, avagy nem. :)

Sok sikert! :)

2017. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Melyik suli? És hol szeretnél továbbtanulni? Egyébként az én matektanárom azt mondta 15% tehetség és 85% szorgalom. Ennyi kell. 3év alatt simán megtanulod. Kitartást!

Zegen vannak nyelvtanfolyamok, az biztos, indulnak is nyáron. Egyébként még annyit, hogy nem elég valamit egyszer megtanulni, folyamatos ismétlés, gyakorlás! Kitartást! ;)

2017. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!