Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nézik le a szociális...

Miért nézik le a szociális munkásokat, jelentkezzek inkább szociológiára?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ez elriaszt a szocmunkától, hogy ismerősök mit gondolnak majd, akkor igen, válassz mást. Nem való ide, akinek ez a fontos.
2017. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akik lenézik a szociális munkásokat, azok ugyan úgy lenézik a szociológusokat is mivel ugyan úgy humán szakirány mind a kettő. Szocmunkával legalább lesz kis esélyed elhelyezkedni. Azt válaszd, ha nincs más, amit a legjobban szeretnél, és tudnád is csinálni.
2017. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, amelyik tetszik és csinálni szeretnéd.

Ha mások véleményétől teszed függővé a jelentkezésed, akkor az egész társadalomtudományi kart el kellene kerülnöd és orvosnak vagy mérnöknek menni (szigorúan gépész vagy villamos, kertészmérnökként is valaki le fog nézni).

2017. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Én csak annyit tudok mondani, hogy amikor egyetemen beültem a szociális munkások kötelező óráira, csak annyi jutott eszembe, hogy erre meg mi szükségük lesz?


A szociális munkásokat én nagyon tisztelem, azonban egy négy éves szociális munka egyetemi szaknak nem sok értelmét látom.

2017. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!