Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvettem a vizsakurzust,...

Ha felvettem a vizsakurzust, de nem tusok elmenni?

Figyelt kérdés

Mi történik akkor ha tavaly nem sokerült tejelsíteni a tárgyat,ezért felvettem vozsgakurzusként.

Most azonban a tanár 1 db vizsgát hirdetett, és nekem akkor valami olyan vizsgám lesz, amit nem lehet átrakni és máskor megcsinálni.

Jövőre újra felvehetem? Vagy ilyenkor mi van? .


2017. máj. 21. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj a tamárnak és kérdezd meg. Ha esetleg ő nem engedi akkor még érdeklődhetsz a TO-n. Ezeket a dolgokat tanárja és iskolája válogatja, nincs teljesen kőbe vésve.
2017. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

TVSZ!


Nálunk nincs semmi olyankor. Ugyanúgy felveheted később.

2017. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

felveszed 3.szor is a tárgyat, csak fizetned kell érte valószínűleg....


azt viszont nem tudom, h joga van-e csak 1 vizsgát kiirni...

2017. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy a tanár megteheti, hogy egyetlen vizsgaalkalmat hirdet meg, biztos vagyok benne, hogy az egyetemi/kari szabályozásban erre van valamilyen előírás, hogy legalább mennyit kell. De ha írsz neki, elképzelhető, hogy kapsz lehetőséget egy másik időpontban vizsgázni, próbacseresznye.

Viszont ha nem mész el vizsgázni belőle, akkor egyszerűen bukod a kreditet, de következő félévben/évben ugyanúgy felveheted (de lehet, hogy fizetned kell érte, attól függ, mik nálatok az előírások).

2017. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!