Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulásra alkalmas kávézók...

Laskakukk kérdése:

Tanulásra alkalmas kávézók Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok olyan kávézókat Budapesten (lehetőleg nem nagy kávézólánc, lásd Starbucks) ahol egyetemistaként nyugodtan lehet tanulni, van wifi, konnektor, és ami a legfontosabb: nem néznek csúnyán ha ott ülsz jópár órán keresztül a kiterített jegyzeteiddel? Az a helyzet hogy a kollégiumban nem nagyon tudok tanulni, a könyvtár pedig túl csendes nekem...

2017. máj. 23. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A mekiből vagy a nagyobb kfc-kből biztos nem néznek ki. Igaz, nem kávézó, de az is van, ha kell, én oda mennék.
2017. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Madalba rengetegen járnak dolgozni, tanulni.


De amúgy a MagNet közösségi ház is tök jó, ha épp nincs ott semmi program. Úgy is beülhetsz, hogy nem veszel semmit.

2017. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A Madalt már próbáltam, fantasztikus hely :)
2017. máj. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!