Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Unreal Engine tanfolyamok -...

Unreal Engine tanfolyamok - melyik jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Jelenleg az alábbi kurzusokat néztem ki:

1. "The Unreal Engine Developer Course - Learn C++ & Make Games" ( [link]

2. "Unreal Engine 4: How to Develop Your First Two Games" ( [link]


Szerintetek melyiket lenne érdemes elkezdeni, esetleg van-e személyes tapasztalatotok valamely tanfolyammal kapcsolatban? Vagy tudtok-e ajánlani más online kurzusokat?


Előre is köszönöm a segítségeteket.



2017. máj. 25. 22:14
 1/2 anonim válasza:

Sajnos nekem nincs tapasztalatom egyik tanfolyamnál se, és én csak a youtube-ot tudom ajánlani, persze egy fizetős tanfolyam jobb lehet gondolom.

Viszont ahogy néztem ezt a kettőt amit linkeltél én mindenképpen az elsőt választanám, mert az megtanít programozni játékot az unreal engine segítségével. A második meg inkább az ilyen egyszerű összekattintgatós módszernek tűnik.

2017. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az elsőt azt tényleg nagyon sokan dicsérik, azért is választottam, a másodikat meg afféle kiegészítésként mondták az első tanfolyam mellé.

Nem tudom, tényleg érdekelne, hogy milyen tapasztalata volt másnak az ilyen tanfolyamokkal kapcsolatban, mert most először fogok ilyenbe belekezdeni.

2017. máj. 25. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!