Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy találjam meg hogy mi az...

Hogy találjam meg hogy mi az a foglalkozás amit szívesen végezzek? Elég pesszimista a világnézetem és mindenben először a hátrányát látom. Mindenképp valami olyan melót szeretnék majd amit szívesen tudnék csinálni és élvezném és még jól is fizet.

Figyelt kérdés

Informatikával kapcsolatos suliba járok 5 éve.

Semmi munkatapasztalatom, gazdasági informatikus okj-s képzésen vagyok de 2 nap múlva írásbeli..


Mérnök informatika is szóba jött, de matekból nem vagyok valami jó.. xd


Gondolkoztam rendkívül sok foglalkozáson de bizonytalan vagyok. Volt ilyen, hogy televíziós műsorkészítő, de azt anyagilag nem tudnám megoldani kolesz+kajapénz havonta meg ilyenek.


Gondoltam a határvadászra, mert hát nem tudom mit kezdjek magammal, de arról is hallottam olyan dolgokat hogy inkább mégse szeretném.


Jelenleg marketingkommunikáció FOSZK amire úgymond lehetőségem lenne, és a televíziós műsorkészítő.


2017. máj. 29. 16:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!