Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A dicseretes 5 nem szamit sehova?

A dicseretes 5 nem szamit sehova?

Figyelt kérdés
Toribol 5 leszek, egy 4 van ezert nem leszek dicseretes, es senki mas az osztalybol. Szeretem a torit, az az egy 4 is azert lett mert barkitol kerdeztem senki nem mondta, hogy doga lesz, nem tudta mert elotte oran nem voltam es ugy lett 4. Masik oszzalytarsam magyarbol lett dicseretes es sz.rra nagykepuskodi magat. 2ev mulva lesz az erettsegink, ugyis utolso 2ev szamit, ha 11ben szerzek egy dicseretes 5t vmibol az meg ugysem szamit sehova, meg sztdm nem is szamitana mert ha 5 valaki akkor azt talan nem erdekli senkit, hogy hogyan lett 5
2017. jún. 1. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít sehova.
2017. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből azt hittem, általános iskolás vagy.


Természetesen nem számít sehová és senkit sem érdekel.

2017. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!