Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudom törölni a jelentk...

Hogyan tudom törölni a jelentkezésemet a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
Közbejött valami és mégsem megyek egyetemre hogyan tudom ezt visszavonni?
2017. jún. 4. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Ha már felvettek, akkor egyszerűen nem mész el a beiratkozásra. Az hogy felvettek egy helyre még nem kötelez semmire (sokan örömittasan írják ki facebookra hogy mik lesznek - közben nemhogy nem végezték el az egyetemet, hanem csak felvételt nyertek hogy elkezdhessék az első félévet - sokaknak az egyben az utolsó is amikor rájönnek hogy nem képesek tartani az iramot vagy rosszul képzelték el a jövőjüket).
2017. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Fel lehet függeszteni. Írásban kell kérni. A többi felvételizővel szemben úgy korrekt, hogy ha tudod, hogy nem mész, nem foglalod a helyet.


Halasztás nem jöhet szóba? Jövőre nem tudsz kezdeni?

2017. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen intezd el minel hamarabb ne vedd el masoktol a lehetoseget.
2017. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit off: nem tudjátok véletlenül, hogy kinek/hova kell írni, hogy töröljék a jelentkezést? Én is meggondoltam magam :D
2017. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hivd fel a felvi ugyfelszolgalatot!
2017. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megoldottam egyszerűbben nem töltöm fel a nyelvvizsgámat és a + pontjaimat mert ahogy nézem akkor nem fogom elérni a minimum ponthatárt. Köszönöm a válaszokat
2017. jún. 5. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsgapapírt nem is kell feltölteni.Ha tudnak róla,mert anno beírtad,akkor automatikusan hozzászámolják,mivel a központi nyilvántartásban nézik meg.
2017. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De amikor jelentkeztem akkor még nem volt meg most lett meg csak májusban és nem is jelöltem be hogy van mert nehogy valami miatt nem jönne össze...
2017. jún. 7. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Közben megoldottam, simán ki lehet törölni a jelentkezést. Ott, ahol sorrendet is lehet módosítani, a bejelölt szak mellett van egy kis piros X, arra kell kattintani és egyből kitörli.
2017. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :D
2017. jún. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!