Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási szakképzést,...

Felsőoktatási szakképzést, felsőfokú végzetségnek számit? Fizetős képzésre nappali tagozaton is jár árvasági pótlék?

Figyelt kérdés

Láttam olyan állás hirdetéseket, ahol olyan embereket kerestek akik felsőfokú végzetsége van, és nem tudom hogy ez ennek számit-e. Van egy OKJ-s végzetségem, és úgy gondoltam mivel fiatal vagyok, folytatnám nappali tagozaton a tanulmányaimat. Mert ha csak annyit ér mint egy OKJ-s képzés, akkor lehet inkább azok közül választok egyet, akkor nem biztos hogy felsőoktatára mennék.


Illetve ha nappali tagozaton, de fizetösön tanulok, akkor jár-e árvasági pótlék?


Valamint ha fizetös nappalin járok képzésre, egyidejüleg lehet-e a második ingyenes esti okj-s képzést kihasználni?



2017. jún. 7. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, annak számít. De nem diploma.

Jár önköltséges nappalin az árvaellátás.

2017. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem diploma, köszönöm a válaszod.
2017. jún. 7. 17:54
 3/6 health visitor ***** válasza:
Felsőoktatási szakképzés nem számít felsőfokú tanulmánynak. [link]
2017. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 health visitor ***** válasza:
2017. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor ha nem akarok egyetemre járni, akkor miben külömbözik egy okj-s képzéstől? Mert igy akkor már nem teljesen világos.
2017. jún. 7. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik képzés ?
2018. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!