Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha abbahagyom az okj képzést,...

Ha abbahagyom az okj képzést, akkor a képzés díját vissza kell fizetni?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg nem sikerült úgy az érettségim, ahogyan szerettem volna, így szinte biztos, hogy nem vesznek fel az egyetemre. Ezért beiratkoznék egy ingyenes okj-s képzésre, hogy legyen továbbra is diákigazolványom meg egyéb előnyök miatt. Tehát ha egy év múlva abbahagyom az okj-s képzést, ami ingyenes, akkor ki kell fizetni a díját, vagy ilyenkor semmi nem történik?

Valakinek van ezzel tapasztalata? Nem fog semmi történni ha félbehagyom?



2017. jún. 13. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell visszafizetni, ez nem olyan szerződéses mint az egyetem. Bármikor abbahagyhatod
2017. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. jún. 14. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsõ maximálisan korrekt választ adott annyit tennék hozzá, hogy én a helyedben egy igazán jó OKJ-t választanék, és ha már egy évet lehúzol benne a másik egy évet már kibírod, és mégis lesz egy szakmád, ami már biztos, bármi is legyen.
2017. jún. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) igazad van amúgy. Én is gondolkodtam azon, hogy két évesre kellene menni, de nem is nagyon találok olyat, amelyik két éves lenne, inkább 3 éves képzésekkel találkozom. :)
2017. jún. 14. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!