Ez miért van a felvi.hu pontszámitó kalkulátorjánál?

Figyelt kérdés
Molekuláris bionika mérnökin, ha beállítom mintha informatikából, matekból és biológiából is emeltem lenne, akkor is csak az egyikért ad többlet pontot (azt tudom, hogy csak kettőért lehet)... Miért?
2017. jún. 15. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem 45 százalék feletti eredményt írtál be?
2017. jún. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet az, amit az előttem szóló írt, mivel az 50 plusz pont csak 45%-tól van meg.

Valamint ha jól tudom. vannak olyan egyetemek, szakok, amik nem fogadnak el minden emeltet, vagyis nem jár mindkettőért plusz pont, csak az egyikért. Ilyen például a kommunikáció, és a bölcsészettudomány is azt hiszem, a 2 nyelvi emeltet nem fogadja el, csak egyet számol be.

2017. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem a 45%-al van probléma, mert mind2 felette van. Csak egyet vesz és mindig azt ami a magasabb. De ha ez a valóságban is így van, akkor csak úgy lehet meg a 421+ pont ha mindenből kb. 95%od van min. Szóval nem értem.
2017. jún. 15. 13:07
 4/4 anonim válasza:
Akkor azzal van a baj, hogy a 2 emelt üti egymást. Valahogy máshogy kellene akkor még pluszhoz jutnod, középfokú nyelvvizsga az 28 pont, úgy már nem kell mindenből 95%.
2017. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!