Iskola választás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most végeztem a 7.-el és mar elkezdtem gondolkodni hogy milyen iskolába mennyek tovább..én a mechatronika iránt érdeklődöm és már van pár kiszemelet szakma ez például a automatikai technikus és az elektronikai technikus viszont érdeklődöm a főzés iránt is ugyhogy még a szakács is szoba johet...az iskolák amiket néztem az a Págisz azaz Pattatyus Ábrahám és a Krúdy van egy szakma az autoelektronikai muszeresz az is nagyom erdekelne csak olyan oktatás A Lukács Sándorba van amirol nagyon sok olyat hallodtam hogy tele van genetikai hulladékkal es agyhalotakkal..ezért nem tudom hogy oda mennyek..4-es atlagom van persze legjobb fizikabol és angolbol vagyok most sikeresen letettem a alapfoku nyelvvizsgát...amugy ezek Győri iskolak es Győrben keresnék iskolákat..meg a Lukacs az amit nem tudok eldonteni..ám a krúdyba a vendégláto ipari (szakács ) szakmát ugye szakgimnaziumba lehet elvégezni mert abba szertném...és ha angol nyelvet tanulok akkor meg kimehetek ausztriába?. Ennyi lenne a kérdésem és persze az hogy ezek milyen iskolák?. Köszönöm mindenkinek a választ!

#továbbtanulás #szakma #elektronikai technikus #autóelektronikai műszerész #automatikai technikus #Krúdy Gyula szakgimnázium #Pattantyús Ábrahám szakgimnázium #Lukács Sándor szakgimnázium
2017. jún. 16. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

"mennyek"

"kiszemelet"

"szakács is szoba"

"Pattatyus"


TE JÓ ISTEN!

Nem bírtam tovább olvasni.


Még a 8. osztály hátra van... én nagyon-nagyon ráfeküdnék a helyesírásra!


Amúgy => KÉPZÉS kategória.

2017. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értelek...te fogalmakkal nem vagy tisztába...te a helyesirásrol beszélsz..én helyesen irtam csak ékezetet nem raktam mivel telefonrol irok és folyton kijavìtja...szoval te inkább maradj csöndbe
2017. jún. 17. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

"helyesen irtam csak ékezetet nem raktam"

Azért ez már súlyos.

ELOLVASTAD, amit idéztem?

2017. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Na, ocsmányul káromkodni azt tudsz.

De ettől még nem fogsz megtanulni magyarul. Inkább ezzel kellene foglalkoznod, nem gondolod? Hogy akarsz így továbbtanulni, ha még az elemi iskola sem megy?

2017. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!