Hogyan tanuljak szóbeli érettségire, hogy a lehető legjobb legyen?

Figyelt kérdés

Három tantárgyból vizsgázok 22-én, csütörtökön (magyar, töri, etika. Angolból előrehozottaztam, matekból meg ugye nincs szóbeli).

Nos, már nagyon sok mindent tudok, tanultam rendesen, mostmár csak átismételném a dolgokat.

Melyik lenne a jobb, eredményesebb tanulási verzió?


A) Holnap, azaz hétfőn CSAK magyart, kedden CSAK törit, szerdán CSAK etikát tanuljak,


vagy


B) Minden nap vegyesen olvassam át az összes tételt? Tehát kétszer elolvasom az összes magyart, majd utána kétszer az összea törit, végül kétszer az összes etikát, majd előről ugyanez?


Ha lehet, indokoljátok válaszotokat, legyetek szívesek! :) 18/L



2017. jún. 18. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pont egy "C" verziót szoktam az egyetemi vizsgáknál is: felosztanám mind a 3 tárgyat 3 részre, minden nap 1-1 részt olvasnék át mind a 3 tárgyból. :D

Így elég idő jut egy tételre és nem lesz túl unalmas, hogy csak 1 tárgyat tanulok egész nap.


Amúgy sok sikert, illetve a felvételihez is, ha felvételizel!:D 23/f

2017. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én a B-t mondanám nehogy csütörtökre elfelejtsd amit hétfőn tanultál, de az előző válaszó ötlete lehet hogy tényleg jobb, én pl. már nagyon unom az egésznapos magyarozást.
2017. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!