Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizetős okj-s képzésen meg...

Fizetős okj-s képzésen meg lehet bukni?

Figyelt kérdés
Vagy ott egyszerű letenni a vizsgát nem kukacoskodnak annyit?
2017. jún. 23. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Meg lehet bukni, ha nem éred el az elvárt szintet. ÁLTALÁBAN (!) átengedik a többséget, de ettől függetlenül sokat kell tanulni.
2017. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Az sem könnyebb mint a nem fizetős
2017. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Ez így van.

Én most vizsgáztam két hete. Sima nappali tagozaton voltam, de az estisekkel együtt volt a vizsga. (Estisek, mert nekik délután volt a tanítás, azt hiszem felnőttképzés a pontos neve.) Szóval igen, ezen a szakon egyszerre futott két képzés. A vizsgabiztos elég szigorú volt, úgy kezdte a bemutatkozást, hogy: "Engem nem érdekel, hogy mit magoltak be, hanem a tényleges tudásukra vagyok kíváncsi." Ez még nem lenne annyira probléma, de az estisek csak 1,5 évig tanulták a szakmát heti tízen pár órában, így nekik "tényleg tudásuk" nem hogy kevés, szinte nincs is ÉS tőlük is ugyanazt várta el, mint tőlünk, kik már 4 éve tanultuk. 9-ből meg is buktak 7-en.

Ha olyan képzésről van szó, amiből csak fizetős van (szóval nincs két külön csoport), akkor ott jobb lehet valamivel a helyzet. De a minimumot ott is kell hozni, csak a két szép szemért nem fognak senkit sem átengedni.

2017. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!