Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyelvvizsga bizonyítvány...

Nyelvvizsga bizonyítvány feltöltése a jelentkezéshez?

Figyelt kérdés
Egy barátom most érettségizett, és a nyelvvizsga szóbeli részét márciusban csinálta meg. A probléma az, hogy az írásbeli az januárban lett meg, de nem töltötte fel akkor, most pedig nem engedik feltölteni neki, mert csak 2017. február után kiállított bizonyítványt lehet felvinni. Én azt mondtam neki, hogy szerintem nem tud mit tenni, nem lehet már feltöteni. Valaki aki járatos ebben tudna valamit mondani hogy milyen lehetősége lenne, hogy mindkét bizonyítványt fel tudja tölteni?

2017. jún. 24. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs hogyan működik a felvételi eljárás, de akármilyen választ is kapsz itt, én a helyedben felvenném a kapcsolatot a Felvisekkel, úgyis az a hivatalos és precíz válasz. Amit ők mondanak, az biztos, hogy úgy van.
2017. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyesitse a kettot, utana csak egy bizonyitvanya lesz es ugy mar feltudja tolteni.

Csak azt nem tudom, hogy az egyesites mennyi ido, de szerintem ha mar hetfon elkezdi intezni akkor meg elsz a hataridoig.

2017. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az egyesítésre én is gondoltam, és elvileg az van írva hogy 8 napon belül ki kell adni.
2017. jún. 24. 20:46
 4/6 anonim válasza:
A hiányzó dokumentumokat legkésőbb július 12-ig kell feltölteni.
2017. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de amikor a február előtt megszerzett nyelvvizsga bizonyítványt akarta feltölteni, akkor azt írta ki a felvi, hogy csak február után megszerzett bizonyítvány tölthető fel.
2017. jún. 25. 09:38
 6/6 anonim válasza:
Ez hülyeség,én évekkel ezelőtt csináltam nyelvvizsgát és most is feltudom tölteni ... a rendszer ráadásul nem is jelez vissza ha feltöltesz egy képfájlt mert ugye beszkennelve kell feltölteni
2017. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!