Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két szak nappali tagozaton,...

Két szak nappali tagozaton, amiből az egyik nagyon durva? Szerintetek lehetetlen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd le a két szakot, mert így kb lehetetlen megmondani.
2017. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de nagyon nehéz csúszás nélkül megoldani, és nem is biztos, hogy sok értelme van.
2017. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szobatársam csinált valamit fogorvosi mellett, de nem tudom pontosan mi volt, csak 2 hónapig laktunk együtt. Attól is függ milyen tanuló vagy, de egyébként biztos vagyok benne, hogy ütközni fognak az óráid. Kb. 20 tárgyat megcsinálni egy félévben iszonyú nehéz lesz.
2017. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nappalin szinte biztos nem tudod, mivel tele lesz az órarended ütközésekkel. Egy szakon belül is problémát szokott okozni, de 2 nappali szak mellett az órák felére be se tudnál járni. Reálisabb, ha a nehezebbet nappalin csinálod a másikat meg levelezőn. Sok munka van 2 szakkal párhuzamosan, de nem teljesíthetetlen.
2017. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
gyógypedet és pszichológiát csináltam együtt, egy év különbséggel (e gyp-t kezdtem előbb), simán meg lehetett oldani (mkettő ELTE)
2017. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!