Női szakmák sorolása?

Figyelt kérdés

Valaki mondana nekem női szakmákat?

Tudom -tudom..

Egy nő lehet akár autó szerelő is,ha ért hozzá és érdekli..De én itt most kifejezetten női szakmákra gondolok amikből lehet havi 150-250 ezret kaszálni.

Előre is köszönöm :)


2017. jún. 26. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Fodrász, kozmetikus, masszőrön kívül nem jut eszembe semmi, pedig engem is érdekelne:(


Ezekkel azért lehet rendesen keresni, de csomó munka és a piac is egyre telítettebb.

2017. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Üdv! 😊 Sajnos úgy tudom ,hogy ezekkel 120K-nál többet nem lehet keresni..a masszornel különösen nem.. te mennyi idős vagy?
2017. jún. 27. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
19 vagyok. Hát nem tudom, de ha csak az én körmösömet veszem, aki a zselés töltés 4500-ért csinálja, és ebből megcsinál 6-ot egy nap akkor az nem kis summa... mondjuk nem tudom mennyit adóznak, de a fodrászok, masszőrök sem dolgoznak olcsón
2017. jún. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem de az én fodraszom elég érdekesen szabja meg az árait. Egy esküvői hajert 3ezret kért. Ami nem is lett volna baj. De egy sima hajvagásért szintén 3-at kért ,pedig csak az aljabol vágott.
2017. jún. 28. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!