Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi középiskolai bizonyítvány?

Felvi középiskolai bizonyítvány?

Figyelt kérdés
Pénteken küldtem be és még mindig "Feldolgozás alatt" van. Ez normális, hogy ilyen sokáig tart?
2017. jún. 27. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is vagy 2 napja küldtem be a 12-est, a 9-11. osztályosat pedig már elég régen, lehet van egy hónapja is vagy több és az is feldolgozás alatt állt. Meg egyik osztálytársam is azt írta, hogy neki is feldolgozás alatt van.


Pedig örülnék, ha már feldolgozva lenne, de gondolom nem megy túl gyorsan ez a dolog.

2017. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, több tízezer diák jelentkezik most, időbe telik mire mindent feldolgoznak. Nem kell aggódni, amikorra kell fel lesz dolgozva minden.
2017. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!