Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tantárgyak vannak...

Milyen tantárgyak vannak szülésznő szakon? (SE-ETK)

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első évben:

egészségügyi etika, anatómia, családközpontú szülészet, egészségügyi gazdaságtan, egészségügyi jogi ismeretek, egészségügyi menedzsment, informatika, mikrobiológia, népegészségtan, eü szociológia, orvosi latin, kommunikáció, szociálpolitika, szociálpszichológia, biológia, személyiség lélektan, eü műszaki alapismeretek, életkorok pszichológiája, testnevelés, filozófia, járványtan, közgazdaságtan, szociológia, elsősegély, élettan, ápolástan illetve ha nincs nyelvvizsgád még, akkor angol vagy német.

Asszem ennyi. De második évben már kb csak harmad ennyi tantárgy van, szóval nem kell megijedni. Az első év azért ilyen, hogy megnézzék bírod-e és, hogy egy kis általános műveltséget is beléd verjenek.

2010. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors választ!:)
2010. máj. 20. 10:28
 3/5 anonim válasza:
Szia! Sikerült a felvételid? Én a levelező képzésre jelentkeztem. Csoporttársakat keresek.
2010. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia, felvettek :) De én nappalira fogok járni, viszont ha gondolod vegyél fel msn-re és beszélünk :)

m.evi-16@hotmail.com

2010. aug. 6. 11:04
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Ha levelezőre mennék ahhoz szerintetek szükséges eü tapasztalat? Amúgy mennyire nehéz? A tanárok nem szemetek?
2011. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!