Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha passzív tanuló vagyok 1...

Ha passzív tanuló vagyok 1 félévig akkor annyival kevesebb állami finanszírozott idő áll rendelkezésre, vagy ez nem számít?

Figyelt kérdés
Jelenleg ha jól tudom 12 félévet támogat az állam. Finanszírozott képzésre jártam egyik egyetemre,de most egy félévet passzív tanulóként "töltöttem". Ez azt jelenti,hogy fél évvel kevesebb finanszírozott (vagy más szóval állami ösztöndíjas) félévet járhatok egyetemre?

2017. jún. 30. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem számít bele.
2017. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2017. jún. 30. 12:47
 3/3 Garpe ***** válasza:

Igen, ahyog #1-es mondta. Annyival egészíteném ki a dolgot, hogy az állam 12 aktív félévet támogat. Így a passzív félév nem számít bele.

Ha pl.: az első félévet megcsináltad, aztán elmentél passzívra, akkor még 11 féléved maradt.

2017. júl. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!