Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvin vissza lehet vonni a...

Felvin vissza lehet vonni a jelentkezést?

Figyelt kérdés

Nem idén, hanem majd csak jövőre szeretnék beíratkozni az egyetemre, és mivel passzív félévvel tudtommal nem lehet nyitni, így majd jövőre adnám be újra inkább. Ha viszont így hagyom, és nem íratkozom be, akkor elveszek egy helyet a jelentkezők elől, ugye?

Nem akarok mással kitolni.


2017. júl. 3. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemfüggő, hogy lehet-e passzív félévvel nyitni.

Amúgy igen, vissza tudod vonni a jelentkzésedet - ki lehet törölni.

2017. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
42%

Nem, már sehol sem lehet passzív félévvel nyitni, új törvény (illetve páréves.)

Igen, vissza tudod vonni a jelentkezésedet. E-felvételi: jelentkezéseknél

2017. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló, azért ezt nem mondanám, hogy pár éves, igen is intézmény függő a dolog! 2016-ban felvételt nyertem villamosmérnökire a PTE-n és tudtam 2 passzív félévvel indítani, annyi, hogy be kellett iratkoznom meg aláírnom a hallgatói szerződést, de utána is érdeklődtem a tanulmányi osztályon, hogy ez lehetséges-e. Ezeket a dolgokat intézmények válogatják!


Kérdező, ha megvan hogy pontosan milyen szakra szeretnél felvételt nyerni ajánlom az iskolának a tanulmányi osztályát és a szakos ügyintézőjét, hogy lehet-e kezdeni, szerintem 12-e előtt még fognak válaszolni, ha szerencséd van.

2017. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!