Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem töltöttem fel a bizonyí...

Ha nem töltöttem fel a bizonyítványokat eddig, akkor már lényegtelen?

Figyelt kérdés

Februárban jelentkeztem, de a 10-11 osztályos biziket nem csatoltam, nem kaptuk meg őket, jó hát mondom jó lesz ez most is majd egybe mindent.. De most akkor azokat fel kellett volna tölteni amik már megvoltak februárban? És így nem fogják elfogadni?

Az nekem -18 pont ha duplázva számolnak.. az pedig borzalmasan nem jó..

Elfogadják a biziket ha csak egy hete töltöttem fel? Tudom, hogy a dokumentum pótlás júli 12..viszont az csak a tizenkettedikes bizonyítvány és az érettségi.. nem?



2017. júl. 7. 16:35
 1/3 anonim válasza:
100%
Most is fel lehet, tökmind1 mikor töltesz fel mit, az a lényeg csak, hogy fent legyen minden ami igazolja az eredményeket, és automatikusan úgy számolják ami a legjobb neked.
2017. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz feltölteni most is bármit. Azért kérik azt, hogy már a jelentkezés beadásakor töltsd fel a meglévő dokumentumaidat, korábbi évek bizonyítványait, mert azt a legtöbb ember kikérheti korábban, így hamarabb feltöltve kisebb terhelés jut rájuk a mostani csúcsidőszakban, mikor mindenki feltölt mindent.
2017. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aa értem köszönöm :D hatalmas megkönnyebbülés most ez így :D koszonoom
2017. júl. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!