Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha programozás, szoftverfejles...

Ha programozás, szoftverfejlesztés érdekel, viszont inkább az informatika mintsem a matek része, hova jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Pesti vagyok. Arra is gondoltam már, hogy esetleg elmegyek szoftverfejlesztő vagy hasonló OKJ-ra, és majd utána végzek egyetemet, de mennyit kereshetek OKJ-val addig is?
2017. júl. 11. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

mérnökinformatika szakon tanitanak programozni. persze matek az alap dolog hozzá. az mindenhez alap dolog.


OKJról nem tudok beszélni, mert azt nem ismerem, de tuti lesz ott is valamilyen szintű matek.

2017. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha tervezed az egyetemet akkor felesleges OKJ-ra menni, irány egyből az egyetem. A matekot sehol sem fogod megúszni, pláne nem egyetemen. OKJ-val is ellehet helyezkedni, de ha igazán sikeres akarsz lenni, akkor elengedhetetlen az egyetem
2017. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, csak lecsúsztam a jelentkezésről idén. Addig szerintetek érdemes elvégezni 1 éves szoftverfejlesztőit, majd egyetem mellett dolgozgatni vele?
2017. júl. 11. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ. Angollal hogy állsz ? Ha még nem megy felsofok szinten, akkor én arra gyurnek rá, de rendesen. Egyetemen nem hiszem, hogy sok időd lesz dolgozni ilyen szakon.
2017. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
szerintem inkább szerezzbe egy nyelvvizsgát ha még nincs.
2017. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!