Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek még időben feltudo...

Szerintetek még időben feltudom tölteni az adatokat a felvi.hu-ra?

Figyelt kérdés
Eddig utaztam es nem volt lehetosegem az erettsegi bizonyitvanyomat feltolteni. Ma akartam csak egyszeruen nem engedi a rendszer. Sueritnetek holnap meg feltudom adni?? Vagy egyaltalan elfogadjak igy??
2017. júl. 11. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2006 után szerezted meg, abban az esetben nem kell feltöltened.
2017. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Necces lesz de megoldható de igazság szerint megérdemelnéd ha nem sikerülni mert a jövődnek kellet volna az elsőnek lenni, nem holmi utazgatásoknak. De szerintem ettől függetlenül sikerülni fog csak próbálkozni kell.
2017. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen utaztam nagymamam temetese miatt, aki a vilag masik felen volt...nem tudom neked/onnek mi az ertek rendje, de en akar az erettsegit is kihagytam volna miatta. Elobb tudni kene a hatteret utana velemenyezni (szerintem)

Mar sikerult feltoltenem, feldolgozas alatt van. Kozepiskolai eredmenyeket kellett potolnom ami azt jelenti, hogy csak a 12 evvegit kellett feltoltenem, a tobbi meg volt mar. Csak attol feltem, hogy nem fogjak elfogadni mert mar nagyon hatarido hataran voltam.

2017. júl. 12. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!