Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyházi Vasvári Pál...

Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan aki oda jár, de minden értelmes választ elfogadok.


Köszönöm!:)



2017. júl. 24. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Kölcseys voltam, de tesóm odajár és nagyon szereti, tök átlagos iskola, vannak jó tanárok, vannak rosszak, vannak jó osztálytársak, vannak rosszak, nem tudom mit lehet még mondani :D milyen szakra mész?
2017. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Én oda akartam járni, de ez már 5 éve volt. Szerintem a legjobb gimi itt. Nincsen sznob, meg ilyen felvágósok, hogy jaaaj, én krúdys, meg zrínyis, meg kölcseys voltam, azt' első szemeszterben meg kihullik az egyetemről. :D
2017. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia. Én Vasváris vagyok. Leírok amit tudok, de írj rám nyugodtan ha van kérdésed még. :)

Haladó nyelven vagyok. Nagyon szeretem, rengeteg okos dolgot tanítanak, már meg is van a nyelvvizsgám. Az első nyelvből sok óránk van, elég intenzív, nehéz dolgokat elfelejteni, eléggé szinten tart. A második nyelvet is egy nagyon jó tanár tanítja, de annak az a negatívuma, hogy csak 3 óránk van egy héten, de itthon előre tanulok egy kicsit mellé, és szerintem nemsokára meg is lesz a második nyelvvizsgám. :)

Sokféle tagozat van, szerintem mindegyikkel nagyon jól járhatsz. Egyedül a tesire mondom azt, hogy kerüld el, ha nem szeretnél komolyabban a sporttal továbbtanulni... Ez már rég nem a testnevelésről szól...

Tanárok szempontjából vegyes a felhozatal, de ez mindenhol így van szerintem. Vannak nagyon tünemények, nagy koponyák, meg olyanok is akiket egy életre eltiltanák a tanítástól. Szerencsére az utóbbiból csak pár van, és a legjobb esetben is max két fogsz ki. A mieink egész jók, szeretem őket. Követelni követelnek, de nem egy versenyistálló a suli, mint xy más iskola Nyíregyen. :D Magadnak tanulsz, nem nekik. Innen is ugyanúgy mennek orvosira, ttk-ra, mérnöknek, gtk-ra.

Osztályközösség szempontjából a legjobb suli. Én még nem igazán láttam itt kiközösítést, vagy olyat, hogy valaki nem talált volna barátokat. :D És az osztály is nagyon összetartó, én szeretek mindenkit.

Összességében én nem bántam meg hogy idejöttem, én most is ezt az iskolát választanám. :) Biztos vannak még jó sulik Nyíregyen, de nekem ehhez van kötődésem, úgyhogy ezt ajánlom.

2017. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2017. júl. 25. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!