Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logopédusok/jövendőbeli...

Logopédusok/jövendőbeli logopédusok mesélnétek egy picit?

Figyelt kérdés

Reményeim szerint én is ilyen pályára szeretnék térni. Tudnátok egy kicsit mesélni magáról a szamkáról,milyen tudást igényel esetleg a tanulmányokról. Szóval bármiről ezzel kapcsolatban. Szeretnék egy kicsit jobban megismerkedni vele mielőtt valóban belevágnék :)

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. júl. 24. 22:58
 1/3 I noor Y válasza:
6%

En egyszer elmentem logopedushoz amikor vagy 5 eves voltam...ugy feltem tole h azota szepen beszelek

Szval legyel felelmetes

2017. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jedwardlove ***** válasza:
Szia! :) hány éves vagy? Hiszen először a felvételi a lényeg a gyógypedre. Én is ide jelentkeztem (az ELTE-re,és fel is vettek) a logopédia szak tényleg érdekes, ám azt mondják,hogy elég neki oda bekerülni szakirányválasztásnál, hiszen több dolgot is figyelembe vesznek. Nekem egyik barátnőm logopédus szeretne lenni, de aggódik,mivel a fogsora nem biztos, hogy megfelelő, néhány foga egy picit kesze-kusza. De ha igazán akarod,bármi lehetséges! A logopédia már csak amiatt is jó, mert így maszekba is elég jól kereshetsz. Sajnos konkrétabb választ nem tudok írni, mivel most leszek 1. éves,de ha kérdésed lesz esetleg az egyetemről vagy a felvételiről,nagyon szívesen válaszolok,írj nyugodtan :) sok sikert kívánok neked!
2017. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én tavaly végeztem BA-n, most mesterképzésre járok és nagyon imádom :)

Szép hivatás és csodálatos érzés, hogy a magyar nyelv szépségeivel foglalkozhatok. Imádom azt az érzést, amikor egy gyereknek sikerül kialakítanom egy hangját, hogy végre szépen cseng és ez az én érdemem :)

Igaz még csak fél éve vagyok a pályán, de már most úgy érzem, hogy semmi pénzért nem cserélném el :D

2018. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!