Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vetési Albert Gimnáziumban...

Vetési Albert Gimnáziumban emelt bioszra szeretnék menni. Még most kezdem tanulni a szóbelit. Bekerülhetek?

Figyelt kérdés

Na szóval,eddig kitűnő voltam(még hátra van a 8.Félévi.)

Mennyit kéne elérnem a magyar illetve matek központin hogy bekerüljek?és mire számítsak a szóbeli részen..?? Fogadjunk tanárt?S.o.S:DD


2017. júl. 26. 04:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem a honlapjukról töltsetek le feladatokat és gyakorolj sokat. Ha kitünő vagy sikerülnie kell a felvételidnek:) Tanárt mihez szeretnél fogadni? ne izgulj ez a lényeg!
2017. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

biosz fevételihez,illetve a központikhoz hogy biztos jól sikerüljön:) nem szeretném a véletlenre hagyni.Viszont lenne egy kérdésem.Te ottani/volt diák vagy? :) ha igen:

Akkor.:

-Milyen az osztályközösség?

-Milyen a kolesz?

-Nagy a túl jelentkezés?

-Illetve a tanárok azok milyenek?:DD

2017. júl. 26. 08:04
 3/9 A kérdező kommentje:
jeszzus:D Ottani**____)Ott lévő ---)akart lenni:DD
2017. júl. 26. 08:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! sajnos nem oda járok :) De újra mondom ne izgulj! menni fog minden!
2017. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még ennyit találtam neked itt a kérdésekre adott válaszoknál:

Minden délután tanulni kell és nem 20 perceket( átl. 1,5- 2,5 óra). Az elvárás elég nagy, de szerintem teljesíthető. A tanárok rendesek, a diákok jól kijönnek egymással. Igazából elég kevés program van nálunk, kevesebb bál, mint a Lovassyban, de szerintem eddig még egy percig sem unatkoztam mióta ide járok.

2017. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a tanulás nem gond..:) Én amúgy is egy ,,stréber tipus,, vagyok,persze olyan értelemben hogy szeretek tanulni,és addig nem nyugszom amíg úgy nem tudok valamit, ahogy kell:)) szóval ez a suli eléggé passzol hozzám:) Remélem felveszenek(majd:D még azért ne szaladjunk előre;))
2017. júl. 26. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztosan :) Sok sikert!
2017. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és igazából milyen nehéz volt bekerülni? Nagy volt a túljelentkezés?
2017. júl. 26. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Énis emelt bioszra szeretnék menni! 😃remélem osztálytársak leszünk. 😄
2017. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!