Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok mesterk...

Nemzetközi tanulmányok mesterképzésre milyen alapszakokkal lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
A magas ponthatár miatt egyszerűen lehetetlennek tartom, hogy nemzetközi tanulmányok alapszakra felvegyenek, viszont minden vágyam ilyesmit tanulni / ilyesmivel foglalkozni. Így arra gondoltam hogy egy másik alapszakra jelentkeznék, és majd onnan mennék mesterképzésre, viszont nem tudom, milyen alapszakra lenne érdemes menni ehhez, illetve ha olyan alapszakra jár az ember ami után nincs teljes kreditérték beszámítás, akkor hogyan lehet/kell pótolni a hiányzó krediteket. Olvastam hogy van a hol van felvételi, de azt sem minden iskolánál írják. Egyébként bármilyen véleményt szívesen fogadok a szakról, van-e értelme elvégezni, el lehet-e helyezkedni stb. Előre is köszönöm :)

2017. júl. 27. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!