Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Nem hivatalos tájékoztatás:...

"Nem hivatalos tájékoztatás: az Ön pontszáma nem érte el a felvételhez szükséges ponthatárt. " (? )

Figyelt kérdés
Ez mit jelent? Nekem úgy hangzik, mintha nem értem volna el a minimum 280 pontot, pedig azt biztos, hogy elértem, kiszámoltam kalkulátorral. Vagy ez a konkrét szakra vonatkozik, hogy nem vettek fel? (mondjuk azt nem írták oda, melyik egyetem)

2017. júl. 28. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy nem kerültél be egyetemre. Nyilván még van rá esély hogy valahol felszabadul még egy hely és bekerülsz, de én már gondolkodnék mit kezdek egyetem nélkül az életemmel (legalább a következő évben). Ugye tudod hogy attól hogy az érettségid meg van és lett 281 pontod, attól még lehet hogy nem leszel egyetemista? Attól függ felvesznek-e, hogy hova adtad be a jelentkezésedet februárban és még rajtad kívül kik és hogy ők hány pontot értek el és hány főt vehet fel az intézmény.
2017. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Hány pontod lett és hány pont volt a ponthatár a választott egyetemeden, szakodon? Felvin 0-t ír ki?

Amúgy olyan nincs, hogy felszabadul egy hely és bekerülsz (amit az előző írt), vagy pótfelvételizel (ha valóban megvan a minimum pontod), vagy jövőre ismét nekiugrasz.

2017. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is a kalkulátor 292 pontot irt, de a felvi hivatalos izéja mar 0--t , azaz h nincs meg a min.280 ... -.-"

F4sz se érti...

2017. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez csak annyit jelent, hogy nem vettek fel a megjelöltek közül egy egyetemre sem.

NEM egyenlő azzal, hogy nem érted el a minimum 280-as ponthatárt.

2017. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából arra számítottam, hogy nem vettek fel, mert egy szakot jelöltem be, de nagyon magas volt a ponthatár. Egyébként 370 pontom lett, tehát bőven 280 fölött.
2017. júl. 28. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

3-at ingyen be lehet jelölni a jelentkezési költségen, miért csak egyet jelöltél be? Egyet max akkor lett volna okos ha tuti max pontszámot érsz el.


Sok sikert a következő évhez!

2017. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!