Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvehetnek így 2 éves érettsé...

Felvehetnek így 2 éves érettségire? Ha igen melyik iskolákba?

Figyelt kérdés

3 éves szakképzőbe jártam, és írásbeli vizsga nem sikerült. Szeptember után lesz a pótvizsga, és nem szeretnék elpazarolni egy évet. vannak olyan iskolák ahova felvesznek így (lehetőleg ingyen) nappali, esti és a levelezős is szóba jöhet.

Válaszaitok előre is köszönöm!!

17/L



2017. júl. 28. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy keresztféléves képzés, talán egyetemeknél meg okj-knél is van. És akkor azok általában februárban indulnak, asszem. De nemtom, mikor, meddig kell rájuk jelentkezni egyetemek esetében, szerintem lehet, hogy hamarabb, mint gondolnád, úgyhogy résen kell lenni, az okj-s iskoláknál meg nem feltétlenül csak februárban -meg szeptemberben indítanak képzést, hanem lehet, hogy akár minden hónapban folyamatosan, amennyire van kapacitásuk.
2017. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rákerestem, mert még nem hallottam errôl, de sajnos nem találtam meg amit keresek.

Szakmai vizsgán buktam meg, de én le akarom tenni az érettségit, és 4 év kicsit sok lenne. Ahogy láttam, erre a 2éves érettségire nincs ilyen keresztféléves lehetôség. De még a 4 évesre sem.

Azért köszönöm hogy válaszoltál! :)

2017. júl. 29. 01:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, melyik szakmán


voltál ?

2019. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!