Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten történelem felsőokt...

Budapesten történelem felsőoktatás nappalin vagy estin ÖNKÖLTSÉGESEN?

Figyelt kérdés

Az eltén és a pázmányon, ahogy néztem nincs :/.

Pedig nekem nagyon kéne majd.

A többi Budapesti egyetem sajnos számomra ismeretlen, nem tudom a rangsort, pedig nekem a leg jobb lehetőségre van szükségem.



Másod diploma, szóval az éhenhalós kommenteket hadjuk! Illetve azért kell viszonylag rangos intézmény, hogy mesterképzésre legyen esélyem felvételt nyerni akár világszínvonalú iskolákra is.



2017. júl. 29. 15:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és sajnos a levelező az nem jó nekem.
2017. júl. 29. 15:26
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Az ELTÉ-n minden szeptemberben indul önköltséges töri. Feltehetően a Pázmányon is. Ezeken kívül még a Károlin van ilyen képzés Pesten.


ELTÉ-s törisként csak ajánlani tudom. Persze nagyon meg kell dolgozni a diplomáért (főleg ha később kutatni, egyetemen tanítani vagy bármi ilyesmit akarsz). Viszont ha szereted a törit, akkor itt nagyon jó helyen vagy, hiszen a legtöbb tanárunk szakmájának krémjét jelenti. Ezzel persze nem akarok lenézni más egyetemeket.

2017. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!